Про проект

Checkpoint — це проект для тих, хто вже має бізнес або тільки-то почав свою справу. Ми знаходимо корисну інформацію і створюємо з неї зрозумілу аналітику, юридичні інсайти та прості інфографіки про найважливіше в економіці, фінансах і повсякденному діловому житті.

Ми перекладаємо топові статті англомовних медіа про бізнес, маркетинг і стартапи.

Наша мета

Пояснити, як працюють українські закони і як вони впливають на бізнес. Навчити, як продумано та швидко вирішувати ділові завдання. Показати, як влаштовані найважливіші явища в економіці й фінансах.

Хто ми

Ті, хто знається на бізнесі, юриспруденції і маркетинзі. Наші тексти покликані допомогти, надихнути й мотивувати вас у бізнесі та кар’єрі.

Що ми робимо

Структуруємо максимум інформації про бізнес: від зародження ідеї стартапу до оптимізації податків. Створюємо графіки та інфографіки, робимо нудну аналітику простою і цікавою. Перекладаємо англомовні матеріали про бізнес, маркетинг та стартапи.

Кого шукаємо до своєї команди

Журналістів, які розуміють, про що написано тут, або тих, хто навчився чомусь після прочитання цього тексту і готовий виконати тест-завдання. Редакторів, чиї тексти не потрібно редагувати повторно.

Правила використання матеріалів

Вхід за допомогою соц. мережі
×
×

Результати опитування