Про проект

Checkpoint — це проект для тих, хто вже має бізнес або тільки-то почав свою справу. Ми знаходимо корисну інформацію і створюємо з неї зрозумілу аналітику, юридичні інсайти та прості інфографіки про найважливіше в економіці, фінансах і повсякденному діловому житті.

Ми перекладаємо топові статті англомовних медіа про бізнес, маркетинг і стартапи.

Наша мета

Пояснити, як працюють українські закони і як вони впливають на бізнес. Навчити, як продумано та швидко вирішувати ділові завдання. Показати, як влаштовані найважливіші явища в економіці й фінансах.

Хто ми

Ті, хто знається на бізнесі, юриспруденції й маркетингу. Наші тексти покликані допомогти, надихнути й мотивувати вас у бізнесі та кар’єрі.

Що ми робимо

Структуруємо максимум інформації про бізнес: від зародження ідеї стартапу до оптимізації податків. Створюємо графіки та інфографіки, робимо нудну аналітику простою та цікавою. Перекладаємо англомовні матеріали про бізнес, маркетинг та стартапи.

Кого шукаємо до своєї команди

Журналістів, які розуміють, про що написано тут, або тих, хто навчився чомусь після прочитання цього тексту і готовий виконати тест-завдання. Редакторів, чиї тексти не потрібно редагувати повторно.

Правила використання матеріалів

×
Вхід за допомогою соц. мережі
×
Прийміть участь у опитуванні
×

Оберіть наступну тему і ми опублікуємо її:

View Results

Loading ... Loading ...