Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів

1-2
грудень 2016
09:0018:00
вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України спільно з органами влади та громадськими організаціями заплановане проведення Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів». Учасники конференції: український та іноземний…

ТПП України спільно з органами влади та громадськими організаціями заплановане проведення Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів».

Учасники конференції: український та іноземний бізнес, торгово-промислові палати країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органи державної влади України та країн світу, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності.

В рамках Конференції планується обговорення положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства.

Детальна інформація про захід за тел: (044) 586-40-15 та на сайті exportua-forum.com