Аграрний Форум ААУ з правових питань-2017

20
квітень 2017
9:00-18:00
Готель «Русь» (Київ, вул. Госпітальна, 4)

Асоціація адвокатів України запрошує на Аграрний Форум ААУ з правових питань — майданчик для обговорення актуальних і найгостріших проблем агробізнесу та законодавчого забезпечення аграрної реформи. Мета: обмін досвідом між фахівцями,…

Асоціація адвокатів України запрошує на Аграрний Форум ААУ з правових питань — майданчик для обговорення актуальних і найгостріших проблем агробізнесу та законодавчого забезпечення аграрної реформи.

Мета: обмін досвідом між фахівцями, обговорення актуальних правових питань сільського господарства, новел в оподаткуванні, формування серед учасників форуму уміння захищати та відстоювати свої права та законні інтереси в сфері сільськогосподарських відносин.

Формат: одноденний проект складається з ділової частини (виступи доповідачів та обговорення дискусійних питань) та неформального спілкування під час перерв на каву-брейк.

Аудиторія: провідні юристи, адвокати, представники ДФС України, представники  Мінагрополітики, судді, топ-менеджери аграрних підприємств, керівники державних інституцій, представники профільних асоціацій, аналітики, консультанти та експерти ринку, ЗМІ.

Відео з Аграрного Форуму ААУ 2016: