На сайті Мінприроди запрацює інтерактивна карта сміттєзвалищ – Семерак

Мінприроди активно  працює  над ідентифікацією всіх сміттєзвалищ, чого до цього часу в Україні не було. Про це Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив у телеефірі, повідомляє Урядовий портал.

«З’ясувалося, що  в Україні немає ніякого реєстру сміттєзвалищ: ні легальних, ні нелегальних. Сьогодні важко зрозуміти: завантажені вони чи недовантажені», – зазначив Остап Семерак.

Міністр повідомив, що  за кілька тижнів завершиться робота по формуванню інтерактивної карти, якою зможе користуватися кожен житель країни.

Кожен громадянин України зможе сфотографувати будь-яке сміттєзвалище, зареєструватися на інтерактивній карті через мобільний телефон, і ця інформація оперативно  потраплятиме на веб-портал Мінприроди.

Остап Семерак переконаний, що це дасть можливість  бачити, де зафіксовано сміттєзвалища, мати можливість зіставити надану інформацію з кадастровою картою.

«Ми бачитимемо, хто є користувачем цієї земельної ділянки, і будемо працювати з ним, щоб він прибрав сміття. Адже є всі законні підстави вимагати від власника чи користувача землі навести порядок», – зазначив Остап Семерак.

Читайте також: Депутат запропонував дозволити приватизацію спиртзаводів

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *