Нищук та Літвін обговорили ситуацію з Ot Vinta

Міністр культури Євген Нищук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном. На зустрічі обговорили ситуацію, що склалася з українським гуртом Ot Vinta, який 2 липня було зупинено польськими прикордонниками на українсько-польському кордоні і не допущено на територію Польщі. Про це повідомляє Мінкульт на своїй сторінці у facebook.

«Не можу обійти ситуацію, яка склалася з українським гуртом. Є необхідність зрозуміти і вибудувати в подальшому ситуацію з митцями, музикантами, в тому числі, коли це пов’язано із запрошеннями на фестивалі з перетином кордону, коли митці стикаються з проблемою безпосередньо на кордоні. Я сподіваюсь, що ми разом напрацюємо певний механізм, щоб уникнути в подальшому подібних прикрих ситуацій, а українські митці не опинялися б у таких неприємних ситуаціях, та не стикалися б з подібними випадками безпосередньо на кордоні », – зазначив Євген Нищук.


Генрик Літвін наголосив, що цей конкретний випадок носить чисто ситуативний характер і не є системним.
Зі свого боку Євген Нищук подякував пану Послу за розуміння ситуації, що склалася, та за надані роз’яснення, важливі для формування адекватної реакції українських митців на інцидент з музикантами Ot Vinta.

Читайте також: Сядете, аж загуде за вами – Гройсман

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *