У Києві судитимуть хакера

Київська місцева прокуратура № 5 скерувала до суду обвинувальний акт відносно 22-річного хакера, який протягом 2015 – 2016 року здійснював несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів користувачів мережі офіційної ігрової спільноти. Про це повідомляє Прокуратура міста Києва на своїй офіційній сторінці у facebook.

У ході досудового слідства встановлено, що хлопець на закритому інтернет-ресурсі придбав шкідливий програмний засіб «Pony». Після цього зловмисник створив фейковий сайт, назва якого була дуже схожа на відому офіційну мережу ігрової спільноти «steamcommunity», де і розмістив програму. Задля уникнення розпізнавання несанкціонованого втручання чоловік замовив її шифрування.

Користувачі завантажували шкідливий програмний засіб, який, потрапивши на персональний комп’ютер, здійснював несанкціонований пошук і збирання усіх наявних даних щодо імен, паролів, електронних гаманців та облікових записів.

Хакера було викрито працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України після спроби несанкціонованого втручання до облікового запису одного з користувачів.

Наразі чоловіку інкримінують ч. 1 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), що призвело до витоку інформації). За вчинене йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Читайте також: Правоохоронці заблокували виплати псевдопереселенцям

Поділіться корисною інформацією з друзями: