Громадянин Росії втік від терористів “ДНР”, щоб воювати проти них

Чоловіка, який прямував з непідконтрольної Україні території, спинили учора на блокпосту «Майорськ» прикордонний наряд Краматорського загону та військовослужбовці ЗСУ. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“Під час перевірки документів 37-річний чоловік надав паспорт громадянина Росії. Виходець із Чечні, у ході бесіди зазначив, що має бажання вступити до добровольчих українських батальйонів. Проте як з’ясували прикордонники, до цього чоловік служив в лавах російсько-терористичних військ в Луганській та Донецькій областях. Згодом він повністю розчарувався у діях бойовиків та після чергового конфлікту з керівниками терористичних підрозділів при першій можливості втік. До того ж чоловік додав, що серед тих, хто не бажає служити разом з бойовиками, він такий не один”, – йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба також повідомила про затримання чоловіка, який був учасником бандформувань.  У ході бесіди чоловік повідомив, що нібито йде до дядька на день народження. Однак навіть не зміг назвати його ім’я.Під час перевірки документів прикордонники встановили, що цей громадянин України, 1970 року народження, розшукується правоохоронцями за участь у незаконних бандформуваннях”

 

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *