Затверджено порядок визнання Україною міжнародних санкцій

13 серпня набула чинності постанова Кабміну від 8 серпня 2016 року № 509, якою затверджено Порядок визнання Україною міжнародних санкцій відповідно до міжнародних договорів або рішень міждержавних об’єднань, міжнародних, міжурядових організацій, участь в яких бере Україна, а також іноземних держав про заморожування активів певних осіб або обмеження будь-якого доступу до них. про це повідомляє Юрліга.

Кабінет Міністрів приймає рішення про визнання Україною міжнародних санкцій за поданням МЗС, яке вноситься на підставі отримання від міждержавних об’єднань, міжнародних, міжурядових організацій, іноземних держав офіційного документального підтвердження щодо застосування міжнародних санкцій до певних осіб.

Підтвердження МЗС отримує за дипломатичними каналами. Воно повинно містити офіційні відомості з відповідними документами щодо застосування міжнародних санкцій (із зазначенням мети, виду і підстав застосовуваних санкцій, перелік осіб, щодо яких застосовані санкції) за підписом керівника (голови) міждержавного об’єднання, міжнародної, міжурядової організації, іноземної держави.

У місячний термін після отримання підтвердження МЗС вносить за погодженням з Мін’юстом, СБУ, Мінфіном, Мінекономрозвитку і Держфінмоніторингом Кабінету Міністрів відповідний проект рішення про визнання Україною міжнародних санкцій.

У тижневий термін після прийняття Кабінетом Міністрів рішення про визнання міжнародних санкцій МЗС подає до Держфінмоніторингу відомості (документи) і інформацію, зазначені у Порядку формування переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції.

У свою чергу, Держфінмоніторинг вносить відомості і інформацію в перелік осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або щодо яких застосовано міжнародні санкції.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *