Споживачам електроенергії компенсуватимуть неякісні послуги

НКРЕКП заявила, що забезпечить населення гарантованими стандартами якості послуг з електропостачання та надає можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги.

У проекті постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання» зазначено, що споживачам, яким було надано неякісні послуги з постачання електроенергії, можна отримати компенсацію у вигляді:

  • зменшення рахунку як авансу на наступний місяць;
  • 2.0х розміру компенсації у разі невиплати в наступному місяці;
  • 5.0х розміру компенсації у разі невиплати за результатами перевірки.

«Це другий системний крок на зустріч споживачам після спрощення умов для багатозонних лічильників – Комісія запроваджує компенсацію для споживачів у випадку надання неякісних послуг енергокомпаніями. Середній розмір компенсації за порушення стандартів складає 100 гривень, та зараховується як аванс на наступний розрахунковий місяць. Введення в дію такого механізму дозволить захистити права споживачів та стимулюватиме ліцензіатів до підвищення комерційної якості послуг», – зазначив Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *