“Ми не можемо далі так ставитись до вчителя” – Гриневич

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заявила, що реформ без інвестицій не буває, тому Закон “Про освіту” має бути прийнятий, навіть якщо він потребує додаткових видатків з державного бюджету. Про це повідомляють у Міносвіти.

Таку думку Міністр висловила на зустрічі із освітянами Чернівецької області.

“Я сподіваюсь, що  представлена нами концепція сприятиме суспільному прийняттю “Нової української школи“, це буде поштовхом для депутатів не зволікати з прийняттям потрібних освіті законів. Шановні колеги, реформ без інвестицій не буває! Є речі, які ми можемо зробити без грошей. Наприклад,  програми початкової школи було оновлено без грошей – все на голому ентузіазмі, але для того, щоб вчитель підвищив свою кваліфікацію і був добре підготованим до професії,  його соціальний статус повинен зростати”, – зауважила Лілія Гриневич.

Також Міністр зазначила, що низька зарплатня і, відповідно, статус вчителя у суспільстві сьогодні не дають залучати успішних та талановитих дітей до цієї професії.

“Ми не можемо далі так ставитись до вчителя, адже це демонструє як держава оцінює їхню працю”, – наголосила Міністр освіти і науки України.

Перехід від авторитарної педагогіки до педагогіки партнерства є одним із основних завдань Міністерства освіти і науки.

 Нагадаємо, що нещодавно було презентовано концепцію “Нової школи”, яка спрямована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *