Названо марки авто, які найбільше хочуть купувати українці

У серпні авторинок набрав нових обертів: усього за один місяць продано 5624 нових машин, що на 58% перевищує минулорічні показники. Про це повідомляє Auto Consalting.

Найчастіше українці зупиняли свій вибір на авто марки Toyota – від загальної кількості продажів це становить 12%. На другому місці Renaut – 9,9%. На третій сходинці Ford, який вирвався уперед завдяки постачанню автомобілів до медзакладів.

Спад продажів було зафіксоване в мережі Volkswagen, через що німецький бренд опустився на 4-е місце на ринку. А Kia, Hyundai і ЗАЗ додали в обсягах продажів. Але справжній прорив зробили дилери Mazda. Японський бренд зумів піднятися відразу на 4 позиції і знову увійти в топ-10 найпопулярніших брендів.

Серед авто преміум-класу вперше за 2016 році №1 став Mercedes-Benz, який навіть у відпускний мертвий період зміг випередити BMW. Запекла боротьбаточилася і між Audi і Lexus, яких буквально наздогнав ще й Land Rover. Так що вже в наступному місяці покупці явно будуть розпещені активністю цих брендів.

З урахуванням дуже активного серпня, який в минулі роки не відрізнявся високими показниками продажів, досить непогано тепер виглядає і підсумкова картина українського авторинку за 8 місяців. так, за даними AUTO-Consulting, з початку 2016 року дилерам вже вдалося реалізувати 37988 автомобілів, що на 44% вище, ніж рік тому. Притому, темпи зростання знову стали рости, і це – хороший знак перед початком активного осіннього сезону, – констатують в AUTO-Consulting.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *