Компанія Yahoo назвала найбільш ненадійні паролі

У компанії Yahoo вибрали 10 найбільш популярних паролів. Їх вдалося дізнатися, вивчивши 500 мільйонів аккаунтів. Про це повідомляє Znaj.ua.

Користувачі не надто піклуються про безпеку в мережі. Часто використовувані паролі, виявилися дуже легкими для злому хакерами. Найпопулярнішим став пароль 123456. На другому рядку рейтингу виявився не менш оригінальний захисний код – password. Слідом за ними йдуть welcome і ninja.

Фахівці в сфері безпеки рекомендують використовувати в паролі букви з цифрами, але це не повинно бути в такому варіанті – abc123. Також не поступаються за популярністю код 123456789 та 12345678. Закривають десятку рейтингу варіанти sunshine, princess і qwerty.

Співавтор дослідження Джефф Ян передбачає, що такі паролі використовують через незнання або недооцінку проблем мережевої безпеки. Він порівняв вибору захисного коду 123456 з перетином дороги на червоне світло світлофора.

Крім того, дослідники запропонували алгоритм злому паролів. Їм вдалося вгадати їх в 73% випадків. Вони рекомендують для максимальної надійності і зручності менеджери паролів.

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Комментариев (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *