МОН подарує українським школам 23 000 комп’ютерів

З 19 грудня 2016 р. Міністерство освіти і науки розпочинає передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп’ютерів, які були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між Урядами КНР і України. Про це повідомляють у МОН. 

За рахунок бюджетних коштів на ці ПК встановлено Ліцензійні версії операційної системи Microsoft Windows 10 Professional, Пакети офісного програмного забезпечення Microsoft Office та Антивірусне програмне забезпечення. Крім того, у комп’ютери вбудовано механізми, які дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки. Усі ці роботи виконані ТОВ «Навігатор Корпорейшн», що стало переможцем тендеру, проведеного через відкриту Систему публічних закупівель «ProZorro».

Розподіл персональних комп’ютерів по Україні здійснюється пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів (наказ МОН від 02.08.2016 року №916), а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів (рішення обласних та Київської міської державних адміністрацій).

Передача комп’ютерів відбуватиметься відповідно до графіку, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16.12.2016 року №1552, й загалом ними забезпечать понад 2,4 тис. загальноосвітніх навчальних закладів України.

Контроль за цим процесом здійснюватиме МОН спільно з обласними та Київською міською державними адміністраціями.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Комментариев (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *