Банк ЄС розпочав нову програму підтримки українських підприємств

Українським малим та середнім підприємцям нададуть фінансову та технічну допомогу.

10 лютого розпочалося впровадження фінансованої ЄС програми, в рамках якої Європейський інвестиційний банк зможе підтримувати малі й середні підприємства (МСП) в Україні та інших країнах, які підписали Угоду про асоціацію. Про це повідомляють у Представництві Європейського Союзу в Україні. 

Метою “Ініціативи Схід” Угоди про глибоку та всеохопну зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) є посилення економічного розвитку в країнах, на які поширюється дія Ініціативи, шляхом надання фінансової та технічної допомоги МСП.

Група ЄІБ об’єднала зусилля з Інвестиційним фондом сусідства (ІФС) ЄС для забезпечення повного пакета інструментів, призначених для надання допомоги компаніям в Україні, Молдові та Грузії, в максимально ефективному використанні можливостей, які виникли внаслідок укладення з ЄС угоди про вільну торгівлю, що передбачає прогресивне усунення бар’єрів для торгівлі та узгодження стандартів цих країн зі стандартами ЄС.

Внесок ЄС є частиною EU4Business, комплексної ініціативи Європейської комісії, що об’єднує фінансовані ЄС програми, спрямовані на підтримку розвитку МСП і покращення умов для підприємницької діяльності в регіоні Східного партнерства.

Приватний сектор сприяє зростанню та створює нові робочі місця в Україні. Нова ініціатива ЄС має додатково посилити цей сегмент національної економіки, – заявив Вазіл Гудак, віце-президент ЄІБ.

Банк ЄС допомагає приватним клієнтам в одержанні коштів через фінансових посередників, пропонуючи їм покращені умови кредитування, що забезпечить місцевим банкам можливість приймати більше ризиків з метою охоплення малозабезпечених сегментів економіки шляхом обміну інструментами розподілу ризиків і надання консультаційних послуг.

 

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *