Скільки треба заплатити за адвокатське стажування за новим законом?

Нову вартість проходження адвокатського стажування встановлено відповідно до змін у Законі «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Розмір внеску на проходження стажування не може перевищувати три мінімальних заробітних плати станом на день подачі заяви про її призначення. Про це повідомляє Юрліга. 

70% внеску сплачується стажистом безпосередньо на користь керівника стажування та використовується винятково для забезпечення проходження стажування та компенсації витрат керівника. Решта 30% стажист сплачує на забезпечення діяльності ради адвокатів регіону, Ради адвокатів України.

Відзначимо,що в редакції законопроекту, винесеною на голосування, передбачалося, що ці 30% внеску йдуть на забезпечення діяльності кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Якщо за результатами стажування рада адвокатів регіону прийняла рішення про продовження стажування, розмір додаткового внеску не може перевищувати 0,5 МЗП, встановленої станом на день прийняття зазначеного рішення, за кожен місяць додаткової стажування.

Також обмежено розмір плати за складання кваліфікаційного іспиту – він не може перевищувати 3 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на день подання заяви про допуск до складання іспиту.

Розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року.

 

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *