Як не стати жертвою автокрадіїв: поради від поліції

Інколи навіть найкращі “протиугонні” системи не в змозі захистити авто, якщо його власник ставиться до безпеки недбало. Про те, яким правилам варто слідувати кожному автолюбителю, розповідають у Національній поліції України.

Як свідчить аналіз крадіжок із транспортних засобів, в основному вони відбуваються через необережність та безпечність самих автовласників. Хтось забув закрити авто та пішов на декілька хвилин, а хтось залишив машину на ніч просто у дворі багатоповерхівки. Користуючись цим, зловмисники викрадають із автомобілів все, що вважають цінним: мобільні телефони, гаманці, сумочки, магнітоли, відеореєстратори, набори з інструментами та інші речі.

Крім того, були зафіксовані випадки, коли власники залишених увечері під будинком машин, вранці виявляли їх без коліс чи акумуляторних батарей.

Щоб не стати жертвами злодіїв, необхідно дотримуватися певних правил:

  • не слід залишати в авто цінні речі і документи;
  • замикайте машину, навіть якщо відлучаєтесь ненадовго;
  • звертайте увагу на людей, які цікавляться вашим автомобілем;
  • обладнайте авто сигналізацією та включайте її кожного разу, коли виходите з автомобіля;
  • якщо з’ясувалося, що за час вашої відсутності в автомобілі побували злодії, ні до чого не торкайтеся, щоб не стерти відбитки пальців злочинця, забезпечте охорону автомобіля і негайно викличте поліцію.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *