ДФС почала вилучати авто з іноземною реєстрацією

Столична ДФС підтверджує, що автомобілі з іноземною реєстрацією уже почали вилучатися

У межах спільних заходів Державної фіскальної служби (ДФС) та Нацполіції автомобілі з іноземною реєстрацією вилучаються. Про це повідомляють Autonews.

Відповідні заяви зробили обласні управління Національної поліції і митниці у відповідь на звернення народного депутата Юрія Дерев’янка.

У ДФС Київської митниці поінформували, що Київська митниця здійснює спільні заходи з правоохоронними органами, зокрема з Нацполіцією.

Автомобілі з іноземною реєстрацією в період з листопада 2016 року по дату отримання вашого звернення вилучалися митницею за протоколами про порушення митних правил, складених за статтею 485 Митного кодексу, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів, — йдеться в повідомленні Київської митниці.

У додатку повідомляють про чотири вилучених автомобіля у період з 01.11.2016 року по 10.02.2017 року.

У той же час, на території Київської області з листопада 2016 року по теперішній час жодного транспортного засобу з іноземною реєстрацією вилучено не було, хоча відповідні рейди проводилися. Про це заявили в Головному управлінні Нацполіціі в Київській області.

У Головному управлінні Нацполіціі Харківської області заявили, що спільні рейди з ДФС в період з 1.11.2017 по 20.02.2017 не проводили. Відповідно, машини з іноземною реєстрацією не затримували і не вилучали.

У Нацполіціі Одеської області повідомили, що з листопада 2016 року до теперішнього часу було виявлено 9 таких автомобілів.

Вищевказані дані наведено без урахування транспортних засобів, які експлуатуються з порушенням митних правил, — підкреслили у відповіді.

В Івано-Франківському управлінні Нацполіціі і ДФС Дніпропетровської митниці повідомили Дерев’янко, що спільних рейдів з відповідними структурами в своїх областях протягом 2016-2017 років не проводили.

У головному управлінні Нацполіціі Волинської області поінформували, що проводили спільні відпрацювання з Волинською митницею з 19 жовтня по 31 жовтня 2016 року. Однак за цей період транспортні засоби з іноземною реєстрацією не затримували і не вилучали.

Про те, на які саме авто “полює” поліція та митники, ви можете прочитати тут.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Комментариев (1)

    Сергей Голландец

    Березень 13, 2017 at 08:41

    3,14 си….насредину на заставу збираєте…..

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *