Стало відомо про розмір зарплати голови Нацполіції

Кабінет міністрів України встановив розміри посадових окладів для співробітників Національної поліції України. Про це йдеться в постанові №988, опублікованій на урядовому порталі.

Так, посадовий оклад керівника Національної поліції становить 40 тис. гривень і його першого заступника – 20 тис. гривень.

Так, згідно з документом, посадовий оклад заступника керівника Нацполіціі становить 18 тис. гривень, начальника департаменту, Головного управління та робочого апарату українського бюро Інтерполу – 8 тис. гривень, їх першого заступника – 7,6 тис. гривень, а заступника – 7,4 тис. гривень.

Встановлюється, що посадовий оклад начальника управління, яке не входить до складу структурного підрозділу апарату Нацполіціі і помічника керівника Нацполіціі становить 7,4 тис. гривень, начальника управління департаменту, Головного управління, робочого апарату українського бюро Інтерполу, замначальника управління, яке не входить до складу структурного підрозділу апарату; начальника відділу, який не входить до складу структурного підрозділу апарату, – 4,8 тис. гривень, замначальника управління, заступника начальника відділу, який не входить до складу структурного підрозділу апарату, – 4,4 тис. гривень.

Згідно з постановою, посадовий оклад начальника відділу та чергової частини, помічника першого заступника керівника Нацполіціі та інших заступників встановлюється у розмірі 4 тис. гривень, замначальника: відділу та чергової частини; начальника сектора – 3,8 тис. гривень.

Оклад головних оперуповноваженого, інспектора, спеціаліста, психолога становить 3 тис. гривень, старших оперуповноваженого з особливо важливих справ, оперуповноваженого з особливих доручень, слідчого з особливо важливих справ, інспектора з особливих доручень, референта з особливих доручень; помічника начальника: департаменту, Головного управління, робочого апарату Українського бюро Інтерполу – 2,9 тис. гривень.

Посадовий оклад старших оперуповноваженого, слідчого, інспектора, референта, інженера становить – 2,8 тис. гривень, а оперуповноваженого, слідчого, інспектора, референта та інженера -2,7 тис. гривень.

Також  Кабмін встановив оклад за спеціальне звання генерала поліції першого рангу у 3 тис. гривень. Так, оклад за звання генерала поліції другого рангу становить 2,8 тис. гривень, третього рангу – 2,6 тис. гривень, за звання полковника – 2,4 тис. гривень, підполковника – 2,2 тис. гривень, майора – 2 тис. гривень, капітана – 1,8 тис. гривень, старшого лейтенанта – 1,6 тис. гривень, лейтенанта – 1,4 тис. гривень, молодшого лейтенанта – 1,2 тис. гривень.

Постановою також встановлюється оклад за звання старшого сержанта поліції в 1 тис. гривень, сержанта – 800 гривень, капрала – 600 гривень і рядового – 400 гривень.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *