Кабмін зменшив орендну плату за художні майстерні

Кабінет міністрів України зменшив орендну плату за художні майстерні. Про це повідомили у прес-службі Міністерства культури України.

Зазначається, що постанова уряду №950 від 4 листопада “Про внесення змін у додаток 2 методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” розроблена у зв’язку з необхідністю врегулювання розміру плати за оренду нерухомого майна професійними творчими працівниками для їх розміщення у творчих майстернях.

“На території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника перебувають 29 професійних художників України, які працюють у жанрі іконопису та орендують корпус № 30 для творчих майстерень (Лаврські майстерні) – це єдиний об’єкт на території України, де професійними творчими працівниками проводиться значна робота з відтворення, збереження та розвитку національної іконописної школи. Згідно з  Методикою розрахунку орендна плата та комунальні послуги Лаврських майстерень за місяць орієнтовно становить 74254 грн. на місяць. Зазначена сума оплати за творчі майстерні є непомірно високою для художників Лаврських майстерень і потребує відповідного корегування”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що відповідно до прийнятої постанови, орендна ставка за використання професійними творчими працівниками площі творчих майстерень, що не використовуються для підприємницької діяльності, складає 1% для приміщень творчих майстерень площею не більш як 50 кв. метрів, і 3% для приміщень творчих майстерень площею понад 50 кв. метрів.

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *