Суддя Солом’янського райсуду м. Києва видала абсурдну ухвалу

В Солом’янский районний суд м. Києва подано позовну заяву, де відповідачем є Держава Україна про визнання порушеного права. Впродовж місяця, всупереч вимогам ст. 122 ЦПК України, не було жодного руху по справі.

І нарешті, представнику позивача надійшла ухвала суду  за підписом судді Кізюн Л.І. Проте, отримане рішення виявилося, м’яко кажучи,  абсурдним та нелогічним.

У вступній частині ухвали суддя вказує прізвище, ім’я та по-батькові позивача, зазначає відповідача та предмет спору, а вже у регулятивній частині рішення мова йде про зовсім інші сторони та предмет.
На обурення представника позивача та пред’явлення ним скарги, помічник судді пояснила, що це лише звичайна описка.

Хоча, опискою це можна назвати тільки в тому випадку, якщо виникла незначна помилка при друкуванні тексту (заміна літери, цифри і т.д.). Проте, суддя Кізюн Л. І. в регулятивній частині ухвали вела мову щодо іншої жінки, в той час як позивачем є чоловік, інші сторони та не пов’язаний з поданим позов предмет. Тому, даний факт вже свідчить про те, що це не просто механічна друкарська помилка.

0 1

Також помічник судді  заявила, що тепер представник позивача повинен подати заяву про виправлення описки, яку допустила суддя, що явно затягує процес розгляду справи та є незаконним. Оскільки, описки – це помилки зумовлені неправильним написанням слів, а заміна сторін у рішенні та предмету позову – це вже зміна рішення по суті, що є неможливим та незаконним.

Така халатність судових органів та працівників Солом’янського районного суду міста Києва, зокрема, до складання звичайних процесуальних документів, викликає недовіру зі сторони як юристів, так і громадян. Адже найдрібніші деталі свідчать про загальну якість роботи. Напевне суддя Кізюн Л.І. не знає, що Феміда із закритими очима – це не знак, що не потрібно читати те, що підписуєш.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Комментариев (1)

    Гайдаєнко Ростислав Вікторович

    Грудень 2, 2016 at 00:10

    Суддя Кізюн Л.І. – відома хабарниця. Подарувала гр. Луценку Віктору Анатолійовичу, автору на увесь Київ відомої будівельної афери ПП “Ерідан” більше мільйона гривень кредиту, отриманого ним у Всеукраїнській Об’єднаній кредитній спілці “Сузір’я”, обікравши більше ста людей за хабар. Будь ти проклята, тварина.

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *