Суд відреагував на бездіяльність правоохоронців у справі ЖК “Кришталеві джерела”

Суддя Голосіївського районного суду зобов’язав слідчих Голосіївського управління поліції негайно відреагувати на заяву Ярослава Осадчого стосовно порушень законодавства з боку ТОВ Гідроінж-Буд. Зокрема, слідчі мають найближчим часом внести відповідні відомості до ЄРДР та негайно розпочати досудове розслідування.

15 січня цього року суддя Голосіївського районного суду м. Києва розглядав скаргу Ярослава Осадчого. Інвестор ЖК Кришталеві джерела скаржився на бездіяльність слідчих Голосіївського управління поліції.

Ще місяць тому, а саме 15 грудня 2015 року, Осадчий написав заяву до поліції про вчинення кримінального правопорушення за ознаками ст. 190 КК України – шахрайство, яке було здійснене посадовими особами ТОВ Гідроінж-Буд. Після цього слідчий мав протягом 24 годин з моменту подання заяви внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування, оскільки цього вимагає ст. 214 КПК України. Але слідчий проігнорував вимогу закону і не вніс відомості до ЄРДР, незважаючи на те, що заява Осадчого була зареєстрована у журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

Під час судового засідання суддя вивчив матеріали скарги, вислухав пояснення Ярослава Осадчого та після виходу до нарадчої кімнати прийняв однозначну ухвалу – зобов’язати Голосіївське управління поліції негайно розпочати досудове розслідування за фактами, які наведені у заяві позивача. Ця ухвала оскарженню не підлягає.

Відомо, що працівники поліції проігнорували розгляд скарги Осадчого у суді та на засідання не з’явились.

Нагадаємо, Ярослав Осадчий стверджує, що він та інші інвестори, які придбали нерухомість у ЖК Кришталеві джерела, стали жертвами сумнівних махінацій забудовника та управителя ФФБ. Наразі Ярослав Осадчий подав декілька позовів до суду. Зокрема, Осадчий оскаржує відкріплення від нього об’єкту нерухомості, який управитель ФФБ вже встиг поспіхом продати іншій особі.

Читайте також:

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *