Прес-конференція керівників ТПП України: хто організатори та виконавці рейдерського захоплення палати?

В ІА “Українські Новини” триває прес-конференція за участю керівництва Торгово-промислової палати України, представників громадськості та ЗМІ.

Об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” розпочалась прес-конференція на тему: “10 мільйонів прокурора О. В. Вільчинського. Захоплення Торгово-промислової палати України набирає обертів”. Спікерами на конференції виступають: перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран та адвокат ТПП України Денис Ципін.

За словами організаторів, керівники Торгово-промислової палати вирішили звернутися до ЗМІ, громадськості та міжнародної спільноти з проханням повідомити прізвища рейдерів та розказати про злочинний рейдерський синдикат, який зараз при владі вирішує долі громадян та будує на життях людей власні бізнес-імперії.

Співробітники ТПП України запевняють, що керуючись наклепницькими заявами деяких народних депутатів, правоохоронні органи вже майже два роки здійснюють безпідставне переслідування керівництва та працівників установи. Головна мета такого процесуального терору, як стверджують співробітники організації, запроторити керівників ТПП України за грати, аби звільнити місце для нових ставлеників від влади.

Нагадаємо, вчора зранку Прокуратура міста Києва разом з поліцією проводили безпрецедентний за масштабами обшук у Торгово-промисловій палаті України, своїми діями повністю паралізувавши роботу організації. Одночасно ретельні обшуки проводились за домашніми адресами її керівників. Звинувачення прокуратури ґрунтуються на тому, що керівництво ТПП України нібито не здійснило усі належні заходи щодо вивезення 10 мільйонів гривень з Криму під час його анексії.

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *