Пенсіонерам хочуть забезпечити безкоштовне щорічне медобстеження

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 4329 “Про внесення змін щодо проведення медобстеження громадян похилого віку”, про це повідомляє ЮрЛига.
Зокрема, проектом закону планують внести зміни до Основ законодавства про охорону здоров’я, а саме організувати профілактичні медичні огляди ветеранів праці та громадян похилого віку з метою охорони здоров’я населення, в той час як наразі про такі огляди передбачені для неповнолітніх, вагітних, працівників підприємств/установ/організацій з шкідливими і небезпечними умовами праці, військовослужбовців та осіб, професійна чи інша діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення або підвищеною небезпекою для оточуючих.
Крім того, в ст. 32 Закону “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку” пропонується встановити, що громадянам похилого віку гарантується не тільки безкоштовна кваліфікована медична допомога, а й щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів, в разі необхідності – з додатковими лабораторними та інструментальними дослідженнями.

Автор: Checkpoint
Залишити відповідь