Президент підписав Закон про соцзахист резервістів

Президент України підписав Закон № 1080-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту резервістів, які постраждали в результаті участі в антитерористичній операції, і членів їх сімей”, який було прийнято Парламентом 12 квітня. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Зокрема, Закон передбачає, що пенсійне забезпечення резервістів, які стали інвалідами внаслідок служби у військовому резерві в АТО, і членів сімей резервістів, які загинули з таких самих причин, здійснюється в порядку і на умовах, встановлених законодавством для військовослужбовців відповідних посад і членів їх сімей.

Зазначається, що служба у військовому резерві під час участі в АТО або забезпеченні її проведення буде зараховуватися в вислугу років для призначення пенсії.

Також інваліди I і II групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з виконанням обов’язків служби у резерві військових формувань під час участі в АТО, забезпеченні її проведення, визнаються ветеранами військової служби.

Читайте також: 7 податкових пільг для учасників АТО.

 

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *