Україна та Туреччина затвердили план військового співробітництва

Реформування та оборонне планування, військова освіта й професійна підготовка військ, консультативно-дорадча допомога, співпраця між збройними силами двох країн. Такими є основні пункти підписаного імплементаційного плану військового співробітництва між Збройними Силами України та Збройними силами Туреччини, повідомляє Урядовий портал.

Документ містить практичні кроки, що сприятимуть нарощуванню оперативних можливостей української армії. “Зазначений документ підготовлений з метою практичної реалізації домовленостей, досягнутих під час зустрічі начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України та начальника Генерального штабу Збройних Сил Турецької Республіки в лютому 2016 року”, – йдеться в повідомленні.

Підписаний документ окреслює напрями та сфери військового співробітництва між збройними силами двох держав до 2020 року.

Як зазначили у Генштабі, реалізація практичних заходів щодо співпраці у військовій сфері дасть змогу Україні, з одного боку, зміцнити зв’язки з  південним сусідом, а з іншого – спрямувати максимум зусиль на досягнення кінцевої мети, а саме –  готовності Збройних Сил  України до членства в НАТО у  2020 році.

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *