За комунальні борги киян чекає кримінальна відповідальність

До кінця травня кияни-боржники, які ще не розстрочили свою заборгованість за комунальні послуги, зможуть укласти договір розстрочки, а в разі відсутності його –  ризикують отримати стягнення, штрафи і  навіть кримінальну відповідальність, повідомляє 5 канал

Як зазначає «Центр комунального сервісу», при цьому боржники можуть укласти договір розстрочки на “особливо вигідних умовах, а саме   – терміном до 60 місяців, без сплати першого внеску. У концерні підкреслили, що укладення договору реструктуризації боргу дозволить уникнути “негативних наслідків”, серед яких – нарахування штрафних санкцій, примусове стягнення боргу, сплата судового та виконавчого збору, арешт майна та його примусова реалізація, обмеження виїзду за межі України і кримінальна відповідальність за невиконання рішення суду.

Нагадаємо, що з 1 липня подорожчає гаряча вода. Подорожчання викликане зміною тарифів на газ від 1 травня: для всіх абонентів встановили єдину ціну в 6879 грн. за тисячу кубометрів. Згідно з постановою, вартість 1 куб. м гарячої води буде залежати від підприємства, яке надає дані послуги, а також наявності рушникосушки в приміщенні. У Києві вартість гарячої води підвищиться до 63-78 грн. за кубометр.

Читайте також: Оформити субсидію стане простіше

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *