На оздоровлення дітей КМДА цьогоріч виділила 43,5 млн грн.

На програму літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році з міського бюджету було виділено 43,5 млн грн. Загалом за ці кошти місто планує забезпечити відпочинком більше 7 тисяч дітей пільгових категорій. Проце повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, йдеться на офіційному сайті КМДА

«Для нас найголовніше – це безпека дітей та змістовний відпочинок. Тому, обираючи табори, де відпочиватимуть київські дітлахи, ми в першу чергу звертали увагу на належні та безпечні умови перебування дітей, якісне та смачне харчування, наявність кваліфікованого медичного нагляду, безпечного трансферу до табору та назад, а також на змістовне та цікаве дозвілля», – пояснила вона.

За словами Ганни Старостенко, протягом цієї оздоровчої кампанії діти відпочинуть у таборах Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Заступник голови КМДА також додала, що для постійного моніторингу ситуації у всіх таборах, де відпочиватимуть діти, свої дії координуватимуть профільні департаменти – освіти та охорони здоров’я, а також Головне управління Держсанепідслужби у м. Києві.

Читайте також:

Держава посилить допомогу родинам, де виховуються діти-інваліди підгрупи А

Україна розпочала антидемпінгове розслідування щодо дешевих російських солодощів

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *