“Завод “Електроважмаш” чекає перевірка за підозрою у корупційній діяльності

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціює перевірку на державному підприємстві “Завод “Електроважмаш”” щодо експортних контрактів на 2016 рік. Нещодавно у засобах масової інформації з’явилися повідомлення про те, що “Електроважмаш” продовжує продавати двигуни власного виробництва британським компаніям, які у свою чергу перепродають їх кінцевим споживачам, у тому числі російській компанії “Елмаш-ЛТО”, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство виступає за максимальну ефективність діяльності державних підприємств і засуджує будь-які можливі прояви корупції. Тому відомство звернулося до Держфінінспекції з проханням перевірити факти журналістського розслідування. До робочої групи Держфініспекції будуть залучені фахівці Мінекономрозвитку, СБУ та ДФС.

У той же час триває процедура погодження призначення Жана-Андре Барбози на посаду керівника “Електроважмашу”. Минулого тижня Барбоза зустрівся з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України  Степаном Кубівим для того, щоб обговорити своє бачення розвитку підприємства та першочергові кроки.

Довідково

ДП “Завод “Електроважмаш”” підпорядковується Мінекономрозвитку і входить до ТОП-100 найбільших держпідприємств України. Завод виготовляє транспортне обладнання для шахт і залізниць, а також: турбогенератори, гідрогенератори та електрообладнання постійного струму. Обладнання виробництва «Електроважмаш» використовується у понад 40 країнах світу. Турбогенераторами виробництва ДП “Завод “Електроважмаш”” укомплектовано 73% потужностей ТЕС України, а на частку гідрогенераторів виробництва ДП “Завод “Електроважмаш”” припадає 78% встановленої потужності ГЕС України. Підприємство постачає продукцію на ринки: Європи, Азії, Латинської Америки та Близького Сходу. Партнерами підприємства є такі компанії, як “Siemens”, “ArcelorMittal” та інші. За 9 місяців 2015 року чистий збиток склав – 53 млн грн. За 9 місяців 2014 року чистий прибуток становив – 84 млн грн.

Читайте також:

НАТО починає посилювати власну обороноздатність через агресію РФ

Рейтинг країн з найсильнішою економікою очолив Гонконг

“Чорні” нотаріуси продовжують свою чорну справу


Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *