Україна налагодить власне виробництво бойових літаків – Генштаб

Підприємства обороно-промислового комплексу України мають достатні виробничі та коопераційні спроможності для того, щоб налагодити виробництво власного бойового літака, а також модернізувати та розробляти нові системи протиповітряної оборони. Про це сьогодні заявив заступник начальника озброєння Збройних Сил України полковник Владислав Шостак, повідомляє Укрінформ.

«Ми маємо замовлення на виготовлення бойового літака. Зокрема, виконавцем такого проекту буде АНТК «Антонов». Як очікується, двигуни вироблятиме «Моторсіч», – зауважив представник Генерального штабу.

Він також зазначив, що українська сторона розглядає можливість закупівлі техніки іноземного виробництва, але надає перевагу вітчизняним зразкам.

За словами полковника, це пов’язано із складністю та високою коштовністю створення інфраструктури для технічного супроводження та обслуговування такої техніки.

Шостак також зауважив, що українські підприємства розробляють виробництво зенітно-ракетних комплексів середньої дальності, а також проводять модернізацію існуючих зразків, зокрема, комплексів С-125.

Читайте також:

500 млн грн. – на підготовку військових за світовими стандартами

Родичів загиблих в зоні АТО від мобілізації звільнено

 

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *