Як реформуватиметься профосвіта

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава Кириленка відбулася робоча нарада щодо вирішення проблемних питань професійно-технічної освіти. У нараді взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства соціальної політики, пише Урядовий портал

Під час наради обговорили шляхи розв’язання проблеми фінансування профтехучилищ в поточному році та перспективні плани з реформування профтехосвіти.

«Починаючи із 2017 року ми плануємо забезпечити тристороннє фінансування профтехосвіти – державні гроші, місцеві бюджети та кошти роботодавців. Важливим є те, щоб ми звернули особливу увагу на гостродефіцитні спеціальності, на які є попит. Нам треба заохотити молодь, щоб вона йшла вчитися на ті спеціальності, які, можливо, не дуже престижні, але вкрай необхідні. Ми маємо виробити механізм, щоб роботодавці також фінансували ті спеціальності, які їм потрібні», – сказав В’ячеслав Кириленко.

Особливу увагу учасники наради приділили питанням модернізації підготовки робітників дефіцитних професій та необхідності створення сучасних навчальних центрів в регіонах для найбільш затребуваних спеціальностей.

Читайте також:

Майбутніх медиків навчатимуть за новими спеціальностями

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *