Київ та Гданськ стали ближчими – Кличко

Запуск прямого авіасполучення між Києвом та Гданськом робить міста ще ближчими. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив за результатами зустрічі зі своїм колегою-мером Гданська Павелом Адамовичем, повідомляє прес-служба КМДА.

«Польща – один з найбільших адвокатів України в ЄС, який підтримує наше прагнення стати частиною європейської родини. Польща також є прикладом того, як за короткий час можна втілити важливі реформи. Дуже радий вашому візиту і можливості обмінятися думками та ідеями, які допоможуть розвивати потенціал наших міст», – зазначив Віталій Кличко.

Павел Адамович підкреслив, що між Гданськом та Україною існують давні культурні і економічні зв’язки. Саме тому потенціал цих взаємин потрібно розвивати, аби досягти спільного процвітання.

У ході зустрічі сторони обговорили співпрацю у сфері туризму. Зокрема, з другого серпня відкривається пряме авіасполучення між Києвом та Гданськом. Рейси одного з лоукостів відбуватимуться три рази на тиждень з аеропорту Жуляни. Мери домовилися з цієї нагоди провести презентації міст – Києва у Гданську і Гданська в українській столиці – як перспективних туристичних центрів. За їх переконанням, це дозволить збільшити туристичні потоки у містах та популяризувати культуру двох країн.

Окрім того, сторони обговорили перспективи співпраці у інвестиційній та транспортній сферах. Зокрема, Віталій Кличко наголосив на тому, що раніше Київ мав розвинену інфраструктуру річкового транспорту. Сьогодні, підкреслив мер, важливим є застосування польського досвіду для використання потенціалу річки Дніпро як важливої транспортної артерії України та Києва зокрема.

Читайте також: Із Харкова до Албанії – за три години

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *