Форум-нарада щодо «Експо-2017»: що потрібно знати бізнесу для участі у масштабній виставці?

Українські енергоефективні компанії мають унікальну можливість представити себе на Міжнародній виставці у Казахстані. Торгово-промислова палата України запрошує підприємців долучитися до участі у “Експо-2017”.

Захід проходитиме з 10 червня по 10 вересня 2017 року м. Астана. Торгово-промислова палату України призначено розпорядником у підготовці до виставки спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі та Державним агентством енергоефективності та енергозбереження. 21 березня у ТПП України відбулася нарада, щодо участі українських компаній у цьому масштабному заході. Організатори розповіли підприємствам, що працюють у сфері енергоефективності та «зелених» технологій, про концепцію експозиції та умови участі.

«Експо-2017» — це унікальний захід. Більше ніж 5 млн відвідувачів мають бути присутніми на цій виставці, 18 міжнародних організацій вже підтвердили участь у «Експо» і понад 100 країн-учасниць будуть на цій виставці, — зазначив Костянтин Гура, представник Держенергоефективності.

Виставка присвячена загальносвітовому і водночас важливому для України тренду — розвитку ательтернативних джерел енергії. Аби донести до іноземних відвідувачів заходу повні відомості про потенціал  українських виробників у сфері «зелених технологій» та відновлювальної енергетики, організатори  планують створити інформаційно-пошукову систему.

Система буде об’єднувати декілька розділів стосовно можливостей з експорту, імпорту та інвестицій, тих, що ми бажаємо отримати в Україну, — пояснив Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України.

Енергоефективним компаніям, які хочуть презентувати свої напрацювання, організатори пропонують пакетні пропозиції для розміщення відомостей про підприємства вартістю від 3 до 50 тисяч гривень. Відомо, що Україна буде представлена на окремому тематичному стенді площею 30 м.кв., а презентаційні відео компаній-учасників виставки показуватимуть на екрані протягом усього періоду проведення заходу.

Це буде фільм, за допомогою якого можна буде показати продукцію вашого підприємства. Наше завдання полягає у тому, щоб, використовуючи дуже обмежену площадку, якомога краще показати наші можливості, — сказав Сергій Свистіль.

Представниками ТПП України разом з організаторами виставки, представниками Посольства України у Казахстані та МЗС Казахстану було остаточно прийнято рішення щодо місця розташування експозиції України у павільйоні «Silk Road (Шовковий Шлях)». Місце, за яким закріплено стенд України, розташоване у зручній локації – поруч із входом у павільйон та зонами відпочинку.

Протягом роботи виставки організаторами планується багато різноманітних заходів, починаючи від форумів і закінчуючи виступами видатних артистів та сучасних колективів. Виходячи з важливості та масштабності виставки, майже кожного дня планується проведення значного заходу, що буде актуальним для всіх відвідувачів та учасників «Експо2017». Так, 15 червня планується проведення бізнес-форуму та Національного дня України.

Розпорядники української експозиції зазначають , що такі широкомасштабні заходи світового рівня — найкраща нагода для встановлення корисних бізнес-контактів та укладання взаємовигідних угод.

Головну роль, яку ми бачимо для бізнесу, — це представлення його потенціалу і можливостей нашої енергетичної галузі,  відновлювальної енергетики, «зелених технологій» на світовому рівні. Тому, звичайно, нам дуже важливо залучити максимальну кількість компаній  і організацій, щоб ви могли представити свій потенціал, — наголосив Євген Романенко, представник Мінекономрозвитку.

Тому,  участь України в «Експо-2017» —  це можливість заявити всьому світу про значні перспективи розвитку відновлюваної енергетики нашої країни.

Наразі,  триває активна підготовка робочої групи при ТПП України до виставки. Більше інформації дізнавайтесь на сайті expo2017ukraine.com.ua.

 

Поділіться корисною інформацією з друзями: