Виставка білоруських виробників Made in Belarus у Києві

#Захід відбувся
#анонс

“Розумні” трактори, швидкісні ліфти і натуральна косметика: чим здивує виставка білоруських виробників Made in Belarus в Києві в цьому році?

Про виставку

З 10 по 14 квітня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі пройде щорічна виставка білоруських виробників Made in Belarus. У ній візьмуть участь понад 50 провідних білоруських компаній. А понад 200 бізнесменів з Білорусі приїдуть до Києва, щоб налагодити нові ділові контакти.

У день старту виставки відбудеться конференція “Україна-Білорусь: перспективи співпраці”. Організатори заявляють, що в Made in Belarus візьмуть участь представники державних відомств двох країн, посольств Білорусі в Україні та України в Білорусі, Білоруської торгово-промислової палати й Торгово-промислової палати України.

Учасники Made in Belarus

Промислові гіганти БЕЛАЗ, МТЗ, МАЗ, Гомсільмаш, Амкодор, Могильовліфтмаш, Белкомунмаш представлять кар’єрну, сільськогосподарську, пасажирську та дорожньо-будівельну техніку, стартери й генератори для двигунів, охоронно-пожежні системи та автокомпоненти.

Команда спортивної ралійної машини МАЗ продемонструє ефектні трюки й елементи екстремального водіння першого ж дня виставки. Відомий виробник побутової техніки Брестгазоапарат представить кухонні плити, вбудовану техніку, очищувачі під торговою маркою GEFEST.

Білоруські сири, вершкове масло, борошно та напівфабрикати, вівсяні каші й пластівці, вина та міцні алкогольні напої будуть представлені декількома виробниками відразу.

Організатори обіцяють, що український бізнес і масовий споживач однаково добре зацікавить продукція білоруської легкої промисловості від “Конте Спа”, “8 березня” й Оршанського льонокомбінату.

Нову лінійку виробів з натуральної шкіри та штучних матеріалів цього року на виставку привезла компанія “Галантэя”.

Декоративну косметику та засоби для догляду представлять відомі в Україні “Беліта” й “Витэкс”.

Вироби медичного призначення запропонують компанії “ГалтеяФарм” і “МІЗ Медбелрос”. А можливості лікування та оздоровлення в Білорусі презентує державний оператор медичного туризму “Клініки Білорусі”.

Час роботи виставки:

Церемонія відкриття: 10 квітня об 11:00.

10-13 квітня з 10:00 до 18:00.

14 квітня з 10:00 до 15:00.

Вхід вільний.

Організатор Made in Belarus — Білоруська торгово-промислова палата. Захід проводиться за підтримки Посольства Республіки Білорусь в Україні, Торгово-промислової палати України.

Акредитація для журналістів на виставку й конференцію: pr@belinterexpo.by, +37544 509 12 03.

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *