У Києві пройшла міжнародна спеціалізована виставка AQUA UKRAINE-2018

#виставка

6‑8 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE -2018». Понад 106 підприємств з 9 країн світу представили своє інноваційне обладнання і технології для водної галузі, житлово‑комунального господарства, будівництва та сфери енергозбереження

Представники Головного державного управління водного господарства Угорщини (General Directorate of Water Management of Hungary) на власному стенді презентували розробки щодо управління водним господарством, системи запобігання виникнення повеней, обводнення території та управління водними ресурсами, які запроваджені та використані в рамках партнерського проекту Державного водного агентства України та Угорщини щодо управління водним господарством на прикордонних водах.

Професійну зацікавленість відвідувачів також викликав стенд компанії “Інкла‑Київ”, спеціалісти якої вперше в Україні продемонстрували обладнання та технології французького та американського виробників: роботи та автоматизовані системи для інспекції каналізаційних систем, цілісності труб компанії ECA group (Франція), а також захисні покриття для промислового обладнання і конструкцій компанії A.W. Chesterton (США).

Компанія «Акваліті», яка бере  участь в Міжнародній спеціалізованій виставці AQUA UKRAINE другий рік поспіль, презентувала відвідувачам новинку компанії – обладнання для вакуумного випарювання стічних вод, водних розчинів і фільтратів з полігонів твердих побутових відходів.

Традиційний учасник виставки, компанія “Віло‑Україна”, яка цього року відсвяткувала свій 20‑річний ювілей, дивувала спеціалістів галузі останніми розробками концерну, а саме –  Wilo‑Rexa SOLID‑Q з Nexos Intelligence. Це інтелектуальне системне рішення для каналізаційної насосної станції, що характеризується надійністю експлуатації, енергоефективністю та високим рівнем організації цифрової мережі.

Ділова програма традиційно пройшла у форматі науково‑практичних конференцій, семінарів, круглих столів та інших спеціалізованих заходів.

Так, під час проведення Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» були висвітлені та обговорені питання реалізації реформ ЖКГ та енергоефективності в Україні, а також аспекти міжнародної підтримки вітчизняної енергетичної незалежності.

Традиційна науково‑практична конференція «Вода і довкілля», яка є невід’ємною частиною Міжнародного водного форуму AQUA UKRAINE, була організована у вигляді трьох панельних дискусій і стала платформою для комунікації всіх професіоналів водної сфери – як українських, так і іноземних.

Загалом виставку відвідали понад 8 500 фахівців з різних галузей.

Поділіться корисною інформацією з друзями: