Діяльність нелегальних перевізників буде припинено

Міністерство інфраструктури України повідомило, що збирається припинити діяльність так званих нелегальних перевізників.
Багаторічне питання боротьби з нелегальними перевізниками залишається відкритим. Міністерство інфраструктури збирається вжити усіх заходів, що подолати цю проблему та підвищити якість функціонування автомобільної галузі.
«На сьогодні вважаємо, що методи подолання мають складатися із славнозвісних «кнута та пряника». А саме: першим вектором роботи Міністерство інфраструктури України вбачає створення максимально сприятливих умов для можливості лібералізації допуску до ринку автотранспортних послуг перевізників на всіх рівнях сполучень», – заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.
Заступник Міністра інфраструктури додав, що другим вектором все ж таки залишається посилений контроль за діяльністю автоперевізників. Стало відомим те, що найближчим часом Мінінфраструктури здійснить перегляд принципу конкурсного відбору перевізників для роботи на маршрутах, також не залишиться без уваги легалізація місць скупчень пасажирів та нелегальних відправлень.
«Необхідність прийняття рішень на урядовому рівні є важливою умовою для розвитку автомобільної галузі та ефективного функціонування інфраструктури нашої країни у цілому», – наголосив Юрій Лавренюк.
Читайте також: П’ять стратегічних цілей Міністерства оборони
Залишити відповідь