Польща збільшила кількість вакансій для українців

Запити польських роботодавців виросли на 70%. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Таку статистику навела директор рекрутингового агентства Аffinity Олена Яковлєва.

“Цьогоріч вакансій для українців у Польщі побільшало. Польським підприємствам бракує робочої сили. До того ж українці готові працювати за менші гроші, ніж поляки. Запитів від польських роботодавців побільшало на 70%”, – говорить експерт.

За словами Яковлєвої, найбільше вакансій є на робочі спеціальності – касирів, пакувальників, прибиральниць, охоронців, різноробів і майстрів легкого ремонту.

“Їм платять 10-11 злотих на годину. Рідко трапляються вакансії для працівників із кваліфікацією. Шукають механіків, швачок, малярів, слюсарів. Платять 14-16 злотих на годину. Українці отримують щонайменше 3 тисячі злотих на місяць”, – коментує Яковлєва.

Цього року видачу робочих візи в Польщу українцям було припинено до вересня.

За інформацією польського управління у справах іноземців, за півроку видали більш як 700 тис. віз. 2015-го українці отримали 900 тис. віз. 66% українців отримують візи для роботи в Польщі.

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що Ізраїль збільшив квоту на українських робітників. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко повідомив, що наразі запрошуються українські будівельники.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *