2017 стане Роком Японії в Україні

18 листопада Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. Про це повідомляють у Міністерстві культури України. 

Під час зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку двостороннього співробітництва. Це, зокрема, і проведення у 2017 році Року Японії в Україні.

Міністр культури Євген Нищук повідомив, що в Україні високо цінують сьогоднішній рівень відносин з Японією, яка є одним із ключових партнерів нашої держави в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

«Я дуже радий, що останнім часом активізувалося співробітництво між Україною та Японією. І важливим є те, що впродовж останніх років спостерігається стала тенденція до зростання інтересу української громадськості до самобутньої культури, історичної спадщини та сьогодення японської держави, про що свідчить значна кількість заходів культурно-гуманітарного спрямування, що відбуваються як в Україні, так і в Японії.Ми прагнемо до подальшого розвитку двостороннього співробітництва між нашими країнами», – сказав Євген Нищук.

«Я вважаю, що японська ментальність  є дуже близькою до української, адже ваш народ є дуже поетичними, цінує традиції. Наступний рік має стати Роком Японії в Україні. Ми активно готуємо план заходів та будемо раді співпраці» , – додав Міністр.

В свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі окреслив широкий спектр ідей щодо заходів, які японська сторона планує реалізувати всією Україною в рамках  проведення Року Японії. Серед запланованих заходів – виставки японського мистецтва, організація спільних концертів та  символічне висадження сакур.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *