Нацбанк та ДФС об’єднають зусилля для процесу деофшоризації українського бізнесу

Національний банк України готовий до плідної співпраці з Державною фіскальною службою, а основним напрямком цієї співпраці стане процес деофшоризації українського бізнесу. Про це зазначається на сайті НБУ.

Відомо, що таке рішення було погоджено на тристоронній робочій зустрічі за участю керівництва Нацбанку, Державної фіскальної служби та Антимонопольного комітету, основною метою якої було створення спільної стратегії трансфертного ціноутворення та деофшоризації українського бізнесу.

“Деофшоризацію не повинна “вбивати” бізнес, але бізнес повинен бути прозорим. Тому визначення кінцевих власників офшорних компаній стратегічно важливо для країни”, – зазначила під час зустрічі глава НБУ Валерія Гонтарєва.

У свою чергу, глава ДФС Роман Насиров підтримав ідею вироблення спільної концепції по деофшоризацію.

“Ми готові поділитися своїми напрацюваннями з Національним банком і повністю підтримуємо необхідність вироблення спільної концепції”, – зазначив він.

Також повідомляється, що загальна концепція по деофшоризацію, заснована на напрацюваннях НБУ і ГФС, ляже в основу відповідного законопроекту і нового валютного регулювання центрального банку.

Читайте також: Деофшоризація в реаліях українського бізнесу

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *