Мер столиці пояснив повноваження муніципальної поліції

Мер столиці Володимир Кличко пояснив повноваження муніципальної поліції. За його словами це буде окремий підрозділ, підзвітний суспільству,  який відповідатиме за міські питання – парковку, незаконну торгівлю, безпеку на вулицях та ін. Про це пише портал delo.ua.

“На жаль, криміногенна ситуація в Києві свідчить про те, що не все вдається тримати під контролем. Повинна бути більш ефективна боротьба проти незаконної торгівлі, жорстке наведення порядку з незаконним паркуванням, штрафуванням недобросовісних водіїв. І світовий досвід показує, що муніципальна поліція тут більш ефективна, ніж державна поліція”, – зазначив Кличко.

Він наголосив, що повноваження муніципальної поліції повинні поширюватися виключно на питання міський проблематики.

“Що стосується карного розшуку, наприклад, це повинно залишатися, безумовно, за національною поліцією. Але парковки, стягнення штрафів, правопорядок на вулицях міста – це функції муніципальної поліції. Це окремий підрозділ, який повинен відповідати за питання з міською проблематики”, – пояснив столичний голова.

Нагадаємо, що Віталій Кличко також повідомив, що патрульні поліцейські в Києві найближчим часом будуть користуватися велосипедами.

Читайте також: Експорт послуг планують спростити – законопроект.

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *