Прес-конференція щодо ЕКСПО-2017: як проходитиме наймасштабніша світова енерговиставка?

ЕКСПО-2017 — унікальний захід для компаній з усього світу, що працюють у сфері «зелених» технологій. Що потрібно знати для участі у виставці, організатори української експозиції розповіли на прес-конференції 22 травня

Міжнародна виставка ЕКСПО-2017 проходитиме з 10 червня по 10 вересня у м. Астана (Казахстан) під гаслом «Енергія майбутнього». Цей масштабний захід дозволить ознайомитися з кращими світовими технологіями альтернативних енергоджерел. Розпорядниками експозиції від України є Торгово-промислова палата, Мінекономрозвитку та Держненергоефективності. Організатори стверджують: захід збере понад 5 млн відвідувачів, а його учасниками стануть енергетичні компанії із 100 країн світу.

Це представники різних компаній, які працюють в цьому напрямку на зовнішньому, на світовому ринку, це найбільші компанії, які представляють Китай, США, європейські країни. Ми дуже сподіваємось, що для них український ринок відновлюваних джерел енергії  також буде цікавим, — сказав Сергій Савчук,голова Держенергоефективності.

Для презентації Україна матиме власний павільйон, де будуть представлені розробки і товари від 37 провідних українських виробників, серед яких «Фурлендер Віндтехнолоджі», «Укртепло», «СМД-Україна», «Одескабель» тощо.

Буде представлений вітрогенератор українського виробництва також будуть представлені жалюзі, які виробляють електричну енергію , компанії SolarGaps — це новий стартап, також буде виставковий зразок пасивного дому, який споживає мінімальну кількість енергії «Passive house», — зазначив Сергій Савчук.

Прийматиме участь у масштабній виставці й всеукраїнська теплогенеруюча компанія «Укртепло», яка є одним із лідерів енергозберігаючих технологій у країні.

Ми займаємось альтернативною енергетикою з 2011 року. У нас близько 160 МВт теплової енергії, близько 12 МВт електричної, ми маємо проекти в гідро-, в тепловій електрогенерації, проектуємо зараз біотанольний завод. Для виставки ми робимо медіа і друковану презентацію, будемо приймати участь у форумі, також плануємо В2В-зустрічі з бізнесом, — розповів Іван Надеїн, засновник групи компаній «Укртепло».

Розпорядники виставки зазначили, що потенційні інвестори та партнери зможуть отримати  вичерпну інформацію  про українські компанії за допомогою спеціально розробленої  інформаційно-пошукової бази. Таким чином, ті хто не мають змоги бути присутніми на ЕКСПО-2017, також зможуть прорекламувати своє підприємство.

Наприклад, можна поставити і представити експонат  на цій виставці, можна поїхати і самостійно представити інформацію і зразки продукції на заході. Можна не приймати участь безпосередньо у виставці, а надати нам лише відомості для того, щоб ми розповсюдили цю важливу інформацію під час ЕКСПО-2017,— сказав Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України.

Також у межах виставки 15 квітня проходитиме Національний день України. Він включатиме проведення масштабного бізнес-форуму та концерту. Обидва заходи познайомлять іноземних гостей із торгово-економічними можливостями  України та її культурним колоритом.

Передбачається велика і потужна концертно-культурна програма з залученням творчого колективу з України. Це буде гурт KOZAK SYSTE. Підготовкою до Національного дня займається відомий в Україні, досвідчений режисер пан Сергій Проскурня, який займався й підготовкою Євробачення, — наголосив Володимир Джиджора, тимчасовий повірений у справах України в Республіці Казахстан.

Участь України в ЕКСПО-2017 організатори називають найкращим прикладом проекту державно-приватного партнерства.  А для українських компаній, які працюють у сфері «зеленої» енергетики, ЕКСПО 2017 – це унікальна нагода вивести свою продукцію на світовий рівень та гідно представити енергетичний потенціал України на міжнародній арені.

Поділіться корисною інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *