ПАТ «Черкасиобленерго» заявляє: кандидат в депутати Світлана Кузьмінська обманює виборців і насправді не займає посади голови правління організації

#резонанс

Нашим журналістам стало відомо, що з початку виборчої компанії по виборчому округу номер 194 “бродить” така собі кандидатка в депутати – Світлана Кузьмінська, яка видає себе за голову правління відомої і шанованої в Черкасах організації – «Черкасиобленерго»

Відповідна інформація зявилася на сайті УНТ.

Повідомляється, що привід для таких заяв у неї був – в 2016 році Кузьмінська була призначена на цю посаду і, за інформацією з надійних джерел, кілька років розоряла підприємство. У результаті її «правління» державне підприємство опинилося на межі банкрутства, а робочі півроку не отримували зарплату. Звичайно, незважаючи на найвищих покровителів, з посади її змістили. Однак Світлана Кузьмінська, близький друг Дмитра Крюкова і, як багато хто вважає, розорителька обленерго, рветься в депутати і її можна зрозуміти. Адже томи кримінальних справ вже в руках у суддів і вирок не за горами, а значить, депутатська недоторканність, схоже, єдиний вихід з-за ґрат. Благо гроші є, і продажні партії, і судді теж.

Однак, мало хто звертає увагу, що біографія Світлани Кузьмінської як кандидата в депутати, розміщена в Фейсбуці, містить істотну брехню, яку необхідно як можна швидше знати виборцям: на сьогоднішній день Світлана Кузьмінська не працює в обленерго і не має до підприємства ніякого відношення. Якщо зайти в реєстр юридичних осіб, не важко буде в цьому переконатися, так як керівником там вказано Олега Самчука. Також цю інформацію можна легко перевірити на сайті «Черкасиобленерго».

Необхідно додати, що  журналістам про цю ситуацію на 194 виборчому окрузі повідомили обурені робітники обленерго. Звичайно, журналісти звернулися безпосередньо до керівництва «Черкасиобленерго» і отримали однозначну відповідь: Світлана Кузьмінська не працює на підприємстві! При вимкненій камері співрозмовники з керівництва «Черкасиобленерго» додають, що дійсно, Світлана Кузьмінська рветься до влади на обленерго, але її спроби марні і всі сподіваються, що найближчим часом кримінальний суд поставить крапку в цьому питанні і люди зможуть спокійно працювати.

Подивіться відео, як Світлана Кузьмінська уникає кримінального суду і проривається в Раду:

 

Поділіться корисною інформацією з друзями: