Топ-5 мотивуючих фільмів про бізнес

#фільми про бізнес

Підготували для вас цікаву добірку фільмів про бізнес. Обережно, після перегляду деяких з них ви можете раптом відчути непереборне бажання відкрити власну справу.

Вовк з Уолл Стріт

Скандальна кінокомедія з віковим цензом, яку повинен подивитися кожен, хто бажає грати в бізнесі по-крупному. Реальний прототип цієї історії, Джордан Белфорд, роль якого у фільмі виконав Леонардо ді Капріо, володіє важливою для підприємця якістю – чарівністю. Ця якість допомагає йому з брокера вирости в президента власної фірми “Стретмон Оукмонт” і отримати статус “Вовк з Уолл Стріт” від журналу Forbes.

Авіатор

Фільм “Авіатор” – це екранізована біографія Говарда Хьюза – авіаційного винахідника і засновника найбільшої корпорації в світі. Надихайтеся життям великих – при близькому розгляді їх життя не таке блискуче, як це транслюється в зовнішній світ. Але у них є чому вчитися – їх завзятість і витримка передаються і вам.

Диявол носить Прада

Жінці, яка хоче зробити кар’єру, необхідно бути чіпкою, жорсткою, віртуозно знати принципи бізнесу. У хід йде все – імідж, підприємницька хватка, вміння домінувати. Головний персонаж фільму «Диявол носить Прада» – Міранда Прістлі, головний редактор відомого журналу мод, навчить цього всіх, хто прагне піднятися на вершини.

Мільярдер. Секрет Топа (Підліток на мільярд)

Фільм заснований на реальних подіях. Заповзятливий тайський підліток Топ може стати зразком наслідування навіть для запеклих підприємців. Крім стандартної смуги невдачі, яка зазвичай переслідує багатьох стартаперів, у нього є ще одна вагома проблема – молодий вік, через який світ сприймає його несерйозно. Топ нехтує навчанням заради бізнесу, потрапляє в борги, наривається на неприємності, але в підсумку досягає успіху, ставши мільярдером.

Засновник

МакДональдс – мабуть, найпопулярніша мережа швидкого харчування. Але це сьогодні, а з чого все починалося? Хто стоїть за всім цим багатомільйонним бізнесом? Цей фільм про Рея Крока – простого, нічим не примітного американського чоловікова. Його рутинне життя так і тривало, якби одного разу в голову до п’ятдесятилітнього Рея не прийшла ідея, яка змінила його існування. Незважаючи на свій немолодий вік, Рей вирішив ризикнути. Через що довелося пройти головному герою складно навіть уявити, але як показує час – воно того варте.

Поділіться корисною інформацією з друзями: