Як об’єднати колонки JBL PROMOTED

Цікава особливість портативної акустики бренду дозволяє об’єднати два та більше пристрої одночасно. Це надає можливість насолодитися об’ємним звучанням музичних композицій. Як це зробити і чи є якісь особливості, поговоримо далі.

Чи всі колонки об’єднуються

Зв’язок здійснюється через Bluetooth завдяки спеціальним технологіям. У виробника їх три різновиди, тільки вони недосконалі. Мабуть, через особливості прошивки перехресне об’єднання між моделями не завжди вдається виконати. Існуючі функції зв’язку:

  • JBL Connect — програма, через яку можна об’єднати багато однакових колонок;
  • JBL Connect+ — вдосконалена версія попередньої технології, яка дозволяє зв’язати до 100 пристроїв;
  • PartyBoost — пов’язує необмежену кількість аудіосистем та створює ефект вечірки.

Якщо вдається виконати синхронізацію, працюють колонки чудово. Управління здійснюється через смартфон. Регулювати гучність можна на кожному девайсі окремо. Знайти класні колонки JBL, щоб створити пару для акустики можна на https://comfy.ua/portable-sound/brand__jbl/.

Підключення до телефону

Якщо потрібно зв’язати дві однакові моделі, достатньо увімкнути їх та активувати Bluetooth. За кілька секунд відбудеться автоматична синхронізація між ними. Після активувати бездротову технологію на смартфоні та здійснити пошук. Коли у списку пристроїв з’явиться стовпчик, підключитися до неї. Звук автоматично відтворюватиметься через обидва девайси.

При зв’язку різних моделей через додаток на телефоні з ним коннектиться одна, а потім за допомогою кнопки для синхронізації на аудіосистемах – інші. Перша залишається головною і через неї здійснюється регулювання звуку на інших.

У програмі доступний вибір режиму відтворення: вечірка (відтворюється один аудіопотік усіма гаджетами без затримки) або стерео (відбувається поділ на два канали: лівий та правий). Можна розставити пристрої по квартирі, створивши потрібний ефект звучання. Так моделі Charge 4 не втрачають зв’язок на відстані близько 60 м. Flip 4 і Flip 5 менше – 32,5 і 40 м відповідно.

Підключення до ПК або ноутбука

Принцип дії аналогічний. Спочатку активується Bluetooth на колонках, потім – на пристрої з Windows. Підтверджується сполучення. Якщо все успішно, зі всіх аудіосистем заграє музика.

Об’єднання кількох моделей JBL в одну систему дозволяє відчути якісніше відтворення мелодій, досягти об’ємного звуку та відчути композицію всім тілом. Якщо грамотно розташувати апаратуру, ніхто не здогадається, що не професійна використовується. Будь-яка вечірка заграє іншими фарбами.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *