6 звичок, що зроблять тебе більш продуктивним

#мотивація

Хочеш скоротити свій робочий час з 80 до 40 годин на тиждень і виконувати при цьому значно більше роботи? Тоді дізнайся про 6 звичок, які допоможуть тобі стати більш продуктивним

Пам’ятай про тайм-менеджмент

 Розпорядок дня, чітко сформовані цілі, визначення часу, необхідного на виконання кожної справи, – усе це дисциплінує, дозволяє не відволікатися на другорядні речі, а відтак – встигнути зробити заплановані справи з максимальною продуктивністю.

Вчись говорити «ні»

 Згідно з принципом Парето, 20% зусиль дають 80% результатів, але 20% результатів поглинають 80% зусиль. Тому перестань говорити «так» задачам, які мало або взагалі не приносять результату.

Є перевірений спосіб уникнути некорисних дій – це правило 20 секунд. Наприклад, якщо ти хочеш позбутися залежності від соцмереж, видали додатки з телефону. Це змусить тебе витрачати додаткових 20 секунд, щоб знайти ноутбук або отримати доступ до сторінки.

Делегуй роботу іншим 

Це не просто твоя примха як керівника, а необхідність: жодна людина не може робити все самостійно і одночасно. Тому розподіли роботу у команді, а сам сконцентруйся на найбільш важливих завданнях.

Не будь перфекціоністом

І ось чому.

Перфекціоніст витрачає на завдання більше часу, ніж потрібно. Крім цього, така людина  занадто заглиблюється в деталі й згодом губить загальну картину. Перфекціоніст відтерміновує неприємні завдання і чекає ідеального моменту. А, як ми знаємо, в бізнесі, якщо настав ідеальний момент, значить, ти вже запізнився.

Автоматизуй свої задачі

Є безліч різних інструментів для автоматизації буквально всього: документообігу, контролю робочого часу, планування, бухобліку, запуску реклами в соцмережах та інших профільних завдань. Багато з них безкоштовні. Вони, можливо, будуть неідеальними, але для початку згодяться. Порийся в інтернеті і ти точно підбереш собі якийсь зручний додаток.

Не забувай відпочивати

Дуже важливо іноді виходити з офісу та проводити час на самоті. Це допомагає зарядитися енергією, профільтрувати свої думки та надихнутися на нові звершення. Не слід нехтувати перервами та відпочинком, адже виснаженим та втомленим навряд чи в голову приходять хороші ідеї.

Є думка, що звичка формується за три тижні, тож спробуй поступово використовувати хоча б одну з шести порад і проаналізувати, як змінилася твоя продуктивність. Успіхів тобі 🙂 

 

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *