Топ-5 подій ділового тижня

Пропонуємо огляд найважливіших подій 5-ти робочих днів в Україні.

Уряд відкрив кабінет електронних звернень

Цього понеділка сайт Кабміну  приєднався до низки порталів, де можна подати петиції до влади. Про це 29 серпня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці у facebook.

“Це дієвий інструмент залучення громадян до формування пріоритетів державної політики та прийняття управлінських рішень. Зареєструвавшись на сервісі, громадяни можуть як подати електронні петиції до Кабінету Міністрів України, так і підтримати вже створені. Для розгляду петиція має набрати не менше 25 000 голосів протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення”, — зауважив Гройсман.

Перебої зі світлом відшкодують грошима

 

НКРЕКП заявила, що забезпечить населення гарантованими стандартами якості послуг з електропостачання та надає можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги.

У проекті постанови зазначено, що споживачам, яким було надано неякісні послуги з постачання електроенергії, можна отримати компенсацію у вигляді:

  • зменшення рахунку як авансу на наступний місяць;
  • 2.0х розміру компенсації у разі невиплати в наступному місяці;
  • 5.0х розміру компенсації у разі невиплати за результатами перевірки.

 Ізраїль запросив українців на роботу

Україна отримала квоту на 20 тис. робочих місць в Ізраїлі. Про це повідомляє Finance.UA.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко повідомив, що наразі запрошуються українські будівельники.

Україна запропонувала працевлаштувати в Ізраїлі українських будівельників, і це стало першою пропозицією, на яку ізраїльська сторона відповіла згодою. За словами Надоленка, переговори тривали рік, і Україна нарешті отримала найбільшу квоту на працевлаштування в цій країні – 20 тисяч. До прикладу, Молдові пообіцяли всього 3 тис. робочих місць.

Надоленко також зазначив, що наступною може стати угода про працевлаштування українських доглядальниць, і в цьому випадку також є сподівання на велику квоту.

Шахраї вигадали новий спосіб здирництва

Нещодавно мисливці за легкими та чужими грошима вигадали новий спосіб виманювання коштів із кишень власників авто. Про це повідомляє Ukr.Media.

Засоби електронного зламу (кодграббери) дістати легко: коштують вони мало і продаються майже скрізь. Його навіть можна змайструвати власноруч за допомогою роликів  в Інтернеті, які хтось люб’язно викладає до мережі. Якщо раніше кодграббери використовували для відмикання авто та його “угону”, то зараз правопорушники діють простіше: вони просто лишають записку на сидінні в авто.

Мінфін хоче зробити магістратуру виключно платною

Міністерство фінансів України скерувало до Міносвіти свої рекомендації на наступний рік. Серед них – пропозиція запровадити винятково контрактну форму навчання за ступенем магістр. Про це повідомляє Лівий берег.

“З метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб), при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік зменшено видатки загального фонду Міністерства культури в обсязі 1 785,5 тис. гривень, Міністерства освіти і науки – 159 687,6 тис. гривень, Міністерства фінансів – 1 699,5 тис. гривень”, – ідеться в рекомендаціях.

Автор:

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *