Що таке Фінтех-кредитування та в чому його переваги PROMOTED

#кредити

Сьогодні все більше українців віддають перевагу Фінтех-кредитуванню, ніж консервативним банківським позикам

Використання фінансових технологій і автоматизація процесу кредитування робить процес отримання грошей легше, швидше і безпечніше. Обробка клієнтської заявки і видача коштів у подібних організаціях займає 7-15 хвилин. Онлайн кредити у Фінтех-компаніях – це можливість отримати гроші на карту, не виходячи з дому і не витрачаючи час даремно.

Що таке Фінтех

Терміном «Фінтех» (Fintech) прийнято позначати всі технології, що стосуються управління грошима за допомогою високотехнологічного обладнання і ПЗ. Фінтех – це фінансові програми, сайти та організації, які надають послуги, віддалено, через інтернет, з мінімальними залученням у роботу людини.

Сьогодні Фінтех застосовується для грошових транзакцій, укладення договорів страхування, віддаленого управління активами, зберігання коштів на електронних гаманцях, отримання кредитів без допомоги банків. Фінтех індивідуалізує ваші відносини з фінансами, дозволяючи розпоряджатися ними самостійно, без посередників. Таким чином ви економите час і сили. Компанія CreditPlus належить до мікрофінансових організацій (МФО), які працюють на базі Фінтех.

Банки або Фінтех-компанії

Банки і Фінтех-компанії по-різному ставляться до процесу кредитування. У банках дуже обережно підходять до процесу відбору клієнтів. Стандартний середньостатистичний «портрет» позичальника: це людина 18-50 років, яка має постійне місце роботи з достатнім рівнем офіційної заробітної плати, з гарною кредитною історією, що має у розпорядженні квартиру, машину або інше майно, яке можна буде використовувати як заставу або гарантію повернення позикових коштів.

Фінтех-компанії – як правило, це невеликі, компактні, і водночас мобільні організації, що надають гроші в борг на карту в Україні. Щоб отримати кредит онлайн в такій компанії, досить мати паспорт, ІПН, бути повнолітнім і перебувати в Україні. Також знадобиться карта, на яку нарахують гроші.

Послугами CreditPlus щодня користується більше 10000 людей

Сервіс онлайн-кредитування CreditPlus працює як Фінтех компанія з 2017 року, надаючи швидкі мікрокредити сумою від 500 до 10000 гривень. Особливості внутрішніх скорингових програм дозволяють отримати гроші в борг на карту за 7-15 хвилин. Позики видаються терміном до 30 днів. Технологічне програмне забезпечення, яке працює на основі нейронних мереж, дозволяє давати оцінку платоспроможності зі 100% гарантією.

Як отримати кредит онлайн в CreditPlus

У CreditPlus позбулися всіх непотрібних процедур реєстрації. У результаті вдалося скоротити оформлення позики до 3 простих кроків:

  1. Заповніть анкету позичальника та заявку на кредит
  2. Дайте відповідь на кілька простих запитань
  3. Підтвердіть ваш договір і відразу отримаєте гроші на карту

 

Поділіться корисною інформацією з друзями: