Freedom Finance — надійність і популярність інвестицій в облігації PROMOTED

#облігації

У липні 2019 року Нацбанк оголосив про збільшення портфеля держоблігацій до 16,81 млрд. Це стало свідченням того, що попит на ОВДП серед українців і зарубіжних вкладників виріс. Це можна також помітити по економічній ситуації України, зміцненню курсу гривні по відношенню до американського долара.

Чому ОВДП стали настільки вигідними для вкладників, у чому їх надійність і чому варто робити інвестиції через Freedom Finance Україна?

Як купити ОВДП і в чому полягає їх надійність

Придбати облігації згідно із законодавством України може кожен резидент і нерезидент країни. Але це можливо тільки за допомогою інвестиційної компанії, у якої є всі юридичні дозволи. Так, “Фрідом Фінанс Україна” має ліцензію на виконання дилерської, брокерської та депозитарної діяльності.

ОВДП випускає український Мінфін, що має на увазі абсолютну надійність для інвесторів, оскільки держава покриває 100% вкладу в держоблігації. При купівлі та здійсненні операцій з облігаціями у Freedom Finance Україна, з вас не братимуть додаткових комісій. Ви платите гроші тільки за сам фінансовий продукт.

Варто відзначити, що цінні папери можна придбати як в гривнях, так і в доларах США. Кожен посередник надає схожі умови покупки, основна різниця — мінімальна вартість однієї ОВДП. Різниця в ціні залежить від наявності комісій та інших факторів. У “Фрідом Фінанс Україна” мінімальна сума вкладення становить 1150 грн, а в американській валюті – 1150 доларів США.

Що отримує вкладник після покупки облігацій?

Купуючи ОВДП у Freedom Finance Україна, вкладник може розраховувати на гарантований щомісячний дохід за відсотковою ставкою. Також є можливість перепродати цінні папери.

Загалом, можна виділити три основні чинники, за якими інвестори вкладають кошти в держоблігації:

  • Прибутковість становить 15% у гривні та 5% в американських доларах
  • З прибутку справляється військовий збір 1,5%, одночасно з тим не потрібно сплачувати ПДФО – 18%
  • Процентна ставка залишається фіксованою протягом декількох років

З вищевказаних факторів робимо висновок, що державні облігації є надійною альтернативою банківським депозитам, оскільки інвестор не тільки зберігає зароблені гроші, але й примножує свої заощадження. Крім цього, завдяки купівлі держоблігацій зміцнюється економіка держави і курс національної валюти.

Поділіться корисною інформацією з друзями: