Коли використання РРО для ФОПів стане обов’язковим?

#ФОП

Податківці повідомили, що з 1 січня 2021 року використання РРО стає обов’язковим для певних категорій ФОПів-єдинників

Зокрема для підприємців, які здійснюють:

  •  реалізацію товарів (надання послуг) через інтернет
  • надання платних послуг у сфері охорони здоров’я
  • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння
  • роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД)
  • діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону № 265/95-ВР
  • діяльність туристичних агентств, туристичних операторів
  • діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД)
  • реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабміном

Також майте на увазі, що з 1 квітня 2021 року використання РРО стає обов’язковим для усіх ФОП-єдинників 2-4 груп, незалежно від того, який дохід отримує ФОП.

Читайте також: Як списати борг з єдиного внеску: алгоритм для недіючих ФОПів

Поділіться корисною інформацією з друзями: