Північний апеляційний господарський суд «підіграє» олігархам, що атакують «Черкасиобленерго»?

#резонанс

Раніше ми писали, що черкаські судді, скоріше все, допомагають колишній керманичці «Черкасиобленерго» Кузьмінській повернутися на свою посаду та довести справу до кінця – знищити підприємство та продати за безцінь зацікавленим олігархам. Нещодавно нам стало відомо, що, найвірогідніше, і київські суди з радістю «підіграють» рейдерам

Так, 8 липня Північним апеляційним господарським судом слухались апеляційні скарги від Фонду державного майна України, Національного антикорупційного бюро України та ДП «Енергоринок». Нагадаємо, усі вони оскаржують мирові угоди, які були підписані між «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот». І це при тому, що саме завдяки цим домовленостям вдалося розпочати процес виплати боргів «Азоту» обленерго, що дозволило останньому подолати кризу та розпочати процес відновлення своїх потужностей.

Очевидно, що відновлення підприємства не входило в плани колишнього керівництва «Черкасиобленерго», тому воно вирішило задіяти підконтрольні державні структури, щоб цьому завадити. І, схоже, Фонд держмайна та НАБУ з радістю на це погодились та подали свої скарги до суду, мовляв, угоди є неправомірними. Крім цього, певно, щоб зміцнити свої позиції, вони подали заяви до суду про залучення САП ГПУ як третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору. Про те, чому подібні вимоги є абсурдними ми розповідали в цій статті.

Але не дивлячись на абсурдність ситуації і те, що справа викликала суспільний резонанс, під час останнього засідання суд задовольнив необґрунтовану заяву та залучив САП ГПУ до розгляду апеляційних скарг. При цьому судді навіть відмовились надати адвокатам «Черкасиобленерго» час для підготовки заперечень з приводу цього. З очевидних причин адвокати «Черкасиобленерго» заявили суддям відвід.

Із вищезазначеного висновок напрошується сам: судді Північного апеляційного господарського суду, скоріше за все, також стали маріонетками у цій брудній грі і перспектива заплямувати свою репутацію їх аж ніяк не хвилює.

Поділіться корисною інформацією з друзями: