Від Президента зажадали припинити корупційні схеми МОЗ з медичним киснем

26 листопада ГО “Рух за чесну медицину” провела акцію під Creative State Arsenal поблизу метро Арсенальна, де президент Володимир Зеленський проводив свій прес-марафон. Активісти закликали Президента В. Зеленського припинити корупційні схеми в МОЗ з забезпеченням лікарень медичним киснем, зокрема покласти край зловживанням одного з недобросовісних постачальників  – ТОВ «Криогенсервіс».

«Пане Президенте! Зупиніть кисневий геноцид! Приберіть бариг з медичного ринку!», – під такими гаслами активісти ГО “Рух за чесну медицину” провели акцію під час прес-марафону Президента Володимира Зеленського. Учасники громадської організації роздавали інформаційні листівки та виступили біля вільного мікрофону. Мета акції — привернути увагу глави держави та засобів масової інформації щодо корупційної схеми в МОЗ з медичним киснем. А головне – вимога до Президента Володимира Зеленського покласти край зловживанням одного з недобросовісних постачальників  – ТОВ «Криогенсервіс», який за сприяння корупціонерів спричинився до кисневої кризи в Україні.

«Сьогодні ситуація з медичним киснем вкрай важка. Як ми раніше писали (https://www.facebook.com/chesmed.org.ua/posts/6430327867037423) через фірму “Кріогенсервіс” деякі опорні лікарні, де приймають хворих на ковід пацієнтів, недоотримують медичний кисень. Однак попри це в МОЗ продовжують лобіювати інтереси цієї компанії, Держлікслужба закриває очі на фальсифікації з киснем, а силовики забезпечують “Кріогенсервісу” монополію. До того ж, незрозуміла система вибору перевізників дозволила чиновникам МОЗ “проштовхнути” компанію “Кріогенсервіс” для перевезення благодійного кисню від виробництв до лікарень», – заявили активісти під час своїх виступів.

На жаль, ніхто з прес-служби Президента або його помічників не вийшов до громадян, які зібралися на Арсенальній площі біля місця проведення президентського прес-марафону. ГО “Рух за чесну медицину” вже готує офіційне звернення до Президента та низки державних установ, аби вони втрутились в критичну ситуацію з поставками кисню.

Довідково:

https://from-ua.com/obzor-pressi/605494-ne-pfaizerom-edinym-kovidnye-milliardy-iz-vozduxa-istoriya-kriogenservisa.html

https://ukranews.com/ua/news/809167-aktyvisty-vymagaly-vid-moz-ta-kabminu-prypynyty-koruptsiyu-na-rynku-kysnyu-dokument

https://golos.ua/news/blagotvorytelnyj-kyslorod-ot-metallurgov-y-hymykov-blagodarya-korruptsyy-v-mynzdrave-ne-dohodyt-do-bolnyts-zayavlenye-operatora-rynka

Автор: Checkpoint

Поділіться корисною інформацією з друзями:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *